ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościZnowu to zrobili!

17 listopada 2020
skp-stal-twojaslupca-11

2:1 na własnym boisku Stal Pleszew pokonali seniorzy SKP Słupca.

Spotkanie po środowym triumfie w Pucharze Polski Strefy Konińskiej nie należało do łatwych. Mimo zmian w składzie gospodarze w pierwszej połowie przeważali na boisku.

Gola dla SKP w 34 minucie zdobył Michał Lorencki, który wykorzystał rzut karny za zagranie gości ręką w szesnastce.  Na początku drugiej połowy to Stal była bardziej zdeterminowana, żeby zdobyć gola.

Swoich okazji szukała głównie w kontratakach. Skuteczny okazał się ten w 54 minucie, kiedy stan meczu wyrównał Dawid Krzyżaniak.

Gracze Mirosława Kwaśnego nacierali, ale brakowało skuteczności. Walczyli jednak do końca i dzięku determinacji oraz zaangażowaniu ponownie o wyniku meczu zadecydowali w doliczonym czasie gry.

Gola na wagę zwycięstwa zdobył Jacek Mikołajczyk,  który po rzucie rożnym skierował piłkę do bramki głową. Chwilę później kiedy Stal postawiła wszystko na jedną kartę słupek uratował gości po strzale Adriana Stawowego.

Za tydzień w ostatnim meczu rundy jesiennej na wyjeździe SKP zmierzy się z Piastem Czekanów.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved