ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

Aktualności„Bardzo boli tak wysoka przegrana”

10 kwietnia 2023
skp-mieszko-twojaslupca-27 kopia

Wysokiej porażki w wyjazdowym meczu w Piaskach z tamtejszą Koroną doznali seniorzy SKP Słupca.

Drużyna z Gajowej przegrała aż 0:6.- Jechaliśmy z dobrym nastawieniem, niestety mecz mocno nas zweryfikował. Bardzo słaby początek w naszym wykonaniu, dwa proste błędy w obronie, które spowodowały szybko stratę dwóch bramek.

Zanim zdążyliśmy się otrząsnąć rywale poszli za przysłowiowym ciosem i zdobyli bramkę na 3:0. Przed przerwą dołożyli po rzucie różnym czwarte trafienie i tak na dobrą sprawę mecz się skończył.

Po przerwie wyszliśmy z planem żeby złapać kontakt, ale przede wszystkim zagrać lepszą drugą połowę meczu, jednak szybko stracona bramka po wrzucie z autu i zrobiło się 5:0.Gospodarze dorzucili jeszcze jednego gola ustalając wynik na 6:0.

Zagraliśmy dziś bardzo słabo w obronie zarówno indywidualnie, jak i zespołowo, co skończyło się takim, a nie innym wynikiem. Bardzo boli tak wysoka przegrana i pozostaje nam przeprosić nielicznych kibiców, którzy przejechali sporo kilometrów żeby nas oglądać.

Jednocześnie bardzo bardzo proszę o wsparcie dla drużyny w tym trudnym momencie i przyjście na kolejny nasz mecz, który obędzie się w Słupcy. Będziemy bardzo chcieli się zrehabilitować za dzisiejszą przegraną i udowodnić, że stać nas na więcej niż pokazuje dzisiejszy wynik- relacjonuje trener, Łukasz Kubzdyl.

15 kwietnia słupczanie zagrają u siebie z Lipnem Stęszew, które w tej kolejce również 0:6 przegrało z Obrą Kościan.

 

TEKST: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved