ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościBez punktów w Golinie

11 września 2023
skp-polonia-golina-twojaslupca-16

Trwa fatalna seria w V lidze seniorów Słupeckiego Klubu Piłkarskiego. Tym razem słupczanie przegrali na wyjeździe z Polonią Golina 1:7.

W meczu od początku dominowali gospodarze. W 8 minucie prowadzili już 1:0. W międzyczasie dobrą sytuację bramkową po jednej z kontr miał Jakub Jóźwiak, jednak jego uderzenie zostało zablokowane.

W 32 minucie było już 2:0, a pięć minut później 3:0. W międzyczasie dwukrotnie groźne strzały bronił Bartosz Przybyła. Rywale strzelali również niecelnie. Jedną z nielicznych okazji w polu karnym na oddanie strzału na bramkę graczy z Goliny miał Daniel Bartkowiak, jednak zdecydował się na zbyt długi drybling i stracił piłkę.

Po zmianie stron miejscowi zdobyli jeszcze cztery gole wygrywając 7:1.  Honor SKP uratował Aleksander Rybarczyk.

– Trzeba sobie uświadomić i powiedzieć jasno, że piłkarsko i kadrowo jesteśmy słabszym zespołem niż duża liczba drużyn w tej lidze.

Możemy w niektórych meczach zniwelować różnice wolą walki, zaangażowaniem, czy ambicją, ale jeśli popełnimy proste błędy i stracimy bramki, to niestety nie potrafimy się odbudować, zwłaszcza w meczach wyjazdowych.

Stąd kolejny raz tak dotkliwa przegrana. Za tydzień gramy mecz derbowy na własnym boisku i będziemy chcieli bardzo mocno postawić się, zespołowi który w chwili obecenej zajmuje czołową lokatę w lidze – mówił po meczu trener, Łukasz Kubzdyl.

W sobotę przy Gajowej SKP, które nadal nie zdobyło punktów w tym sezonie zagra z Polaninem Strzałkowo. Z kolei w środę w Orchowie zagra mecz w ramach Pucharu Polski z tamtejszym Hetmanem.

 

TEKST/FOTO:Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved