ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościBlamaż przy Gajowej

2 maja 2019

 

Wysoką porażkę 3:0 z Polonusem Kazimierzem Biskupim ponieśli seniorzy SKP Słupca.

-Czerwona kartka Kamila Sroki ułożyła dzisiejsze spotkanie. Grając w dziesiątkę przez 70 min trzeba się liczyć z tym, żę w końcówce może zabraknąć nam sił.

Przeciwnik posiadał optyczną przewagę ale niestety stracone bramki możemy zapisać na konto naszych błędów w ustawieniu, czy wyprowadzeniu piłki.

Nawet grając w „10” stwarzaliśmy sobie okazje ale z niewiadomych przyczyn i ku mojemu zdziwieniu nie oddawaliśmy strzałów do bramki.

Przegrywając 0:2 mamy świetne okazje Kuby Kwaśnego, czy Michała Lorenckiego by złapać kontakt lub zdobyć honorową bramkę ale zamiast tego dostajemy trzeciego gola i przegrywamy 0:3.

Po porażce w Ostrzeszowie chyba niektórzy myślą już o końcu sezonu ale przed nami jeszcze sporo pracy.

Po dzisiejszym spotkaniu musimy przeprowadzić poważną rozmowę i zastanowić się nad naszym podejściem do gry i postawą na boisku- mówi trener, Wojciech Henke.

W sobotę SKP zagra na wyjeździe z Orłem Mroczeń.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl /Janusz Wiśniewski/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved