ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościBrutalny remis

11 sierpnia 2019

 

Wynikiem 2:2 zakończył się pierwszy ligowy mecz seniorów Słupeckiego Klubu Piłkarskiego w nowym sezonie, którzy u siebie podejmowali Orła Mroczeń.

Wynik w 16 minucie otworzył Tobiasz Wujek. Goście zdołali wyrównać 14 minut później po trafieniu Marcina Góreckiego.

Spotkanie było bardzo ostre, a żadna z drużyn nie odstawiała nogi. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy wprowadzony na boisko Łukasz Jaszczak zdecydował się na ryzykowny wślizg przy próbie odbioru piłki rywalowi.

Sędzia faulu jednak nie odgwizdał, a przeciwnik sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość atakując słupeckiego zawodnika uderzeniem głową. Z czerwoną kartką chwilę później musiał opuścić boisko.

Nie wiadomo za co żółtą kartkę otrzymał Jaszczak, który po brutalnym ciosie prosto w twarz nie mógł kontynuować gry.  Mimo przewagi słupczanie grali chaotycznie i zbyt szybko chcieli przedostać się pod bramkę Orła.

Zemściło się to w 70 minucie, kiedy po jednym z kontrataków to goście mimo grania w osłabieniu wyszli na prowadzenie po bramce Łukasza Gajewskiego. Dopiero na 12 minut przed końcem meczu wynik po rzucie rożnym i strzale głową ustalił Jacek Mikołajczyk.

Oba zespoły miały jeszcze swoje szanse. Więcej sytuacji nie wykorzystali gospodarze. W sobotę SKP zagra u siebie z Victovią Witkowo.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved