ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościCztery bramki przy Gajowej

22 listopada 2021
skp-kks-twojaslupca-10

Pewne i zasłużone. Tak można w dwóch słowach opisać zwycięstwo seniorów SKP Słupca nad KKS II Kalisz. Zespół Przemysława Pawlaka pokonał przy Gajowej swoich rywali aż 4:0.

Wśród gospodarzy zabrakło między innymi Michała Lorenckiego i Konrada Kobylanka. Młody zespół z Kalisza nie dał jednak łatwo za wygraną. Pierwsza połowa była dość wyrównana i nie obfitowała w sytuacje bramkowe. Na kilka minut przed przerwą worek z golami rozwiązał Maciej Adamczewski.

Po rzucie wolnym dla SKP piłkę wypluł bramkarz rywali i było 1:0. Słupczanie poszli za ciosem i chwilę później prostopadłe podanie w sytuacji sam na sam wykorzystał Piotr Witowski.

 

 

Druga połowa to już wyraźna przewaga graczy z Gajowej. Niedługo po zmianie stron ponownie Witowski trafił do siatki podwyższając prowadzenie na 3:0. Miejscowi co chwilę gościli w polu karnym zespołu z Kalisza.

Swoje okazje bramkowe mieli między innymi Igor Kuźniewski, Jakub Kwaśny, Tomasz Koziorowski czy Jacek Mikołajczyk. Po uderzeniu tego ostatniego piłka wpadła do siatki, jednak sędzia dopatrzył się faulu.

Wynik na 4:0 precyzyjnym strzałem ustalił Igor Sarnowski. Za tydzień w ostatnim meczu przed przerwą zimowe SKP na wyjeździe zagra z Polonią 1908 Marcinkami Kępno.

 

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved