ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościDresy dla słupeckich juniorów

7 maja 2021
dresy-veolia-skp-twojaslupca

Firma Veolia, największy prywatny operator sieci ciepłowniczych w Polsce została fundatorem dresów dla drużyny juniora młodszego SKP MOS Słupca.

-Uroczyste przekazanie nowego sprzętu odbyło się w obecności burmistrza Słupcy Michała Pyrzyka, jego zastępcy Jacka Szczapa oraz radnego Ryszarda Pilarskiego, którym klub dziękuję za przychylność i zaangażowanie w rozwój piłkarstwa w naszym mieście.

Warto przypomnieć, że drużyna juniora młodszego prowadzona przez trenera Jerzego Banaszaka występuje w Lidze Wojewódzkiej WZPN mierząc się z takimi drużynami jak Warta Poznań, Górnik Konin, Polonia Środa Wielkopolska, Jarota Jarocin czy KKS Kalisz- czytamy w klubowym komunikacie.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved