ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościDwa rzuty karne i porażka w Swarzędzu

4 maja 2022
skp-huragan-twojaslupca-2

Kolejnej ligowej porażki doznali zawodnicy SKP Słupca. Tym razem nasz zespół przegrał na wyjeździe z Unią Swarzędz 3:1.

Słupczanie prowadzili od 11 minuty po bramce Oskara Pietrzaka. Potem do siatki trafiali już tylko gospodarze. Najpierw w 21 minucie do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Radosław Barabasz.

W drugiej połowie także z jedenastki w 59 minucie trafił Damian Pawlak. Wynik spotkania na osiem minut przed końcem meczu ustalił Wojciech Antczak.

-Strzelamy bramkę na 1:0 na boisku lidera, gramy niezły mecz, ale niestety błędy indywidualne, dwa rzuty karne powodują ,że przegrywamy. Zespół wykonał naprawdę dużo pracy i zostawił mnóstwo zdrowia na boisku.

Trzeba oddać rywalowi ze Swarzędza, że wygrał zasłużenie. Najważniejsze mecze przed nami, mamy trochę problemów ale walczymy i szukamy punktów w kolejnych spotkaniach- mówił po meczu trener, Przemysław Pawlak.

3 maja również na wyjeździe SKP zagra z Victorią Ostrzeszów.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved