ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościGrali słupeccy młodzieżowcy

6 października 2020
mlodziez-skp-twojaslupca

Za sobą kolejny weekend piłkarskich zmagań mają drużyny młodzieżowe z naszego powiatu.

Orlicy starsi zremisowali ze Strażakiem Licheń Stary 2:2. W derbowym pojedynku młodzika starszego lepsza okazał się drużyna SKP MOS, która pokonała rywali 2:1 po golach . Trafienie dla drugiego zespołu zaliczył Marcel Kuźniewski.

Z kolei młodzicy młodsi w zaległym spotkaniu ligowym przegrali z Górnikiem Kłodawa 10:0. Trampkarze starsi pokonali Wicher Dobra 12:1. 5 goli zdobył Dominik Zaradzki, po dwa strzelili Kacper Matuszewski i Wojciech Hierowski, a po jednym Olaf Adamski, Gracjan Bączak i Dawid Orchowski.

Trampkarze młodsi wygrali z Polonia Ole Golina 9:1. Po dwa gole strzelili Kuba Szczap i Mikołaj Wiśniewski, a po jednym Dawid Świtalski, Bartek Świtalski, Mateusz Rąbczewski, Szymon Dzwoniarski i Adam Tecław.

W Kościanie z tamtejszą Obrą 5:4 przegrali juniorzy młodsi SKP MOS. Wszystkie gole dla słupeckiego zespołu zdobył Jakub Burda.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved