ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościIskra, która wywołała pożar

6 września 2021
gornik-skp-twojaslupca-21

Kolejną porażkę w IV-ligowych rozgrywkach na swoim koncie zapisali seniorzy SKP Słupca.

Gracze z Gajowej na wyjeździe przegrali z KS LZS Iskrą Szydłowo 4:2. -Mecz ciężki na trudnym boisku, gdzie momentami stała woda. Prawdziliśmy 1:0 po fajnej kontrze, którą wykończył Witowski. Potem tracimy dwie bramki w pięć minut i przegrywamy.

Na 2:2 odpowiada Andrzej Górski. Do przerwy po trzy świetne okazje z obu stron. W ostaniej minucie przed przerwą Jakub Kwaśny marnuje jeszcze sytuację stuprocentową po podaniu Jacka Mikołajczyka.

W drugiej połowie tracimy bramkę po niepotrzebnym wyjściu bramkarza. Przegrywamy ale zaraz mamy świetną akcję Michała Lorenckiego, po której Witowski trafia obok pustej bramki. Tracimy gola na 4:2 po stałym fragmencie.

Zabrakło nam większej agresywności i waleczności w drugiej połowie. Mecz bardzo otwarty mnóstwo sytuacji z obu stron. Niestety mieliśmy też znów swoje duże problemy kadrowe, zabrakło nam jakości tych nieobecnych zawodników. Nie mogli zagrać Adamczewski, Sarnowski, Kobylarek i Bednarowicz . Mieliśmy kłopot w środku pola i to było momentami widać- relacjonuje trener SKP, Mirosław Kwaśny.

11 września przy Gajowej słupczanie zmierzą się z Olimpią Koło.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved