ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościKalisz zdecydowanie za mocny

13 lipca 2020

 

SKP żegna się z Pucharem Polski. W 1/8 finału rozgrywek na szczeblu wojewódzkim słupczanie przegrali na własnym boisku z KKS Kalisz aż 0:10.

Różnicę klas pomiędzy zespołami było widać od początku spotkania, jednak pierwsze pół godziny gry nie zwiastowało tak wysokiej porażki. Pierwszą bramkę goście zdobyli w 14 minucie, do przerwy dołożyli jeszcze dwie. Po zmianie stron worek z bramkami otworzył się na dobre.

– Dzięki skutecznej grze udało się nam zaprezentować różnicę między dzielącymi nas klasami rozgrywkowymi, choć bardzo wiele zależało od pierwszej szybko zdobytej bramki. Mamy jednakże niedosyt odnośnie wielu elementów i występów personalnych, które należy poprawić. Przed nami dużo pracy, musimy skrupulatnie przeanalizować nagranie meczu z trzech kamer i przyjrzeć się danym z czytników gps, gdyż nasz kolejny rywal może skuteczniej wykorzystać nasze niedociągnięcia – skomentował Marcin Woźniak, drugi trener KKS Kalisz.

Choć tak druzgocąca porażka z pewnością boli, trener SKP Mirosław Kwaśny szukał po meczu pozytywów. – Dla nas zagrać z takim przeciwnikiem to była nagroda za dojście w pucharze do tej fazy. Mimo wyniku  był to dla nas mecz który na pewno dał doświadczenie młodym zawodnikom i można było z niego sporo wyciągnąć pozytywnych aspektów – podsumował.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved