ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościKibiców przywitali wygraną. Powinna być wyższa.

19 maja 2021
skp-opatowek-twojaslupca-15

3:1 na własnym boisku z KS Opatówek wygrali seniorzy SKP Słupca. Na meczu pierwszy czas od dłuższego czasu mogli pojawić się kibice. 

Pierwsza połowa to niemal całkowita dominacja gospodarzy, którzy jednak w bramkowych sytuacjach częściej stawali na siłę niż technikę. Mimo kilku dobrych okazji do strzelenia gola gracze Mirosława Kwaśnego dość znacząco pudłowali.

Swoje okazje marnowali między innymi Tomasz Koziorowski oraz Kacper Kajdan. Ten ostatni w sytuacji sam na sam raz minął bramkarza, a potem uderzył niecelnie, potem z kolei pospieszył się z oddaniem strzału.

Zgodnie z piłkarskim porzekadłem zemściło się to na miejscowych i po jednej z kontr swoją jedyną stuprocentową okazję do zdobycia gola wykorzystali goście. SKP nie przestawał jednak atakować i w końcu piłka wpadła do bramki. Do remisu po rzucie rożnym w 40 minucie doprowadził Kamil Sroka. Na minutę przed przerwą prowadzenie naszemu zespołowi dał Piotr Witowski.

Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 3:1 strzelając gola w 73 minucie. W sobotę o 17:00 przy Gajowej słupczanie zmierzą się z Piastem Kobylin.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved