ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościKomplet punktów w Krotoszynie

31 maja 2021
skp-rychtal-twojaslupca-7

2:0 na wyjeździe w Krotoszynie z tamtejszą Astrą wygrali seniorzy SKP Słupca.

-Pewne trzy punkty na trudnym terenie w Krotoszynie. Do przerwy prowadzenie po bramce samobójczej gospodarzy gdzie przy dośrodkowaniu Piotra Witowskiego obrońca skierował piłkę do własnej siatki.

Nie strzelamy też karnego. Bramkarz obronił starzał Michała Lorenckiego. Na dwa zero po przerwie podwyższył właśnie Lorencki po asyście Piotra Witowskiego.

Mieliśmy jeszcze kilka okazji ale ich nie wykorzystaliśmy. Cieszą tez punkty bo graliśmy dziś w mocno okrojonym składzie. Bez Koziorowskiego, Kajdana, Górskiego, Michalaka, a na dodatek boisko musiał opuścić kontuzjowany Jacek Mikołajczyk- komentuje mecz trener, Mirosław Kwaśny.

3 czerwca SKP zagra na wyjeździe z Raszkowianką Raszków.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved