ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościKonspol i nowe koszulki SKP

11 października 2021
mlodzi-skp-twojaslupca

Trzy drużyny młodzieżowe SKP Słupca mają nowe koszulki. Przygotował je nowy Sponsor Strategiczny Klubu firma Konspol – najbardziej zaawansowany technologicznie producent i przetwórca kurczaka w Polsce, zaliczany do europejskich liderów.

Nowe stroje trafiły do trzech drużyn występujących w Lidze Wojewódzkiej w kategoriach Junior Młodszy, Trampkarz Starszy i Trampkarz Młodszy .

– Bardzo się cieszymy, że nasza współpraca z Konspolem cały czas się rozwija. Chcemy działać obopólnie by również wspierać promocję produktów naszego Sponsora Strategicznego. Grając w Lidze Wojewódzkiej swoją obecność zaznaczamy na terenie całej Wielkopolski, co powinno również przełożyć się na jeszcze większą promocję marki Konspol w regionie.

 

 

Przypomnijmy także, że w SKP Słupca trenuje blisko 300 dzieciaków i młodzieży, wśród których jest również i spora grupa rodziców pracująca w firmie. Stawiamy na rozwój młodego pokolenia i jesteśmy bardzo zbudowani, że w tą strategię wpisuje się także wsparcie jednego z największych przedsiębiorstw drobiarskich w Polsce. Wierzymy ponadto, że nowe stroje będą inspirować naszych zawodników do gry na wysokim poziomie i podnoszeniu swoich umiejętności – czytamy w komunikacie klubu.

 

Junior młodszy

Stal Pleszew – SKP Słupca 1:5
Strzelcy: Kacper Matuszewski 3, Paweł Kuźniak, Szymon Kukulski

Trampkarz starszy

KKS Kalisz – SKP Słupca 3:0

 

 

Trampkarz młodszy

SKP MOS Słupca – Polonia Środa Wlkp. 0:8

Górnik Konin – SKP Słupca 15:0

 

 

Młodzik starszy

APR Oranje Konin – SKP Słupca 4:4
Strzelcy: Bartek Rutkowski 3, Franek Rutkowski

Młodzik młodszy

Olimpia Koło – SKP MOS Słupca 3:2
Strzelcy: Tytus Wiatrowski, Karol Mejer

Sokół Kleczew – SKP Słupca 4:2
Strzelcy: Gracjan Roszak, Gabriela Ziarniak

Orlik starszy

Czarni Brzeźno – SKP Słupca
(Mecz rozgrywany formie ligi. Po zmianie przepisów. Wyniki i tabele nie są uwzględnione)

 

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved