ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościKonspol sponsorem strategicznym SKP

19 kwietnia 2021
konspol-skp-twojaslupca

Nowego sponsora pozyskał Słupecki Klub Piłkarski.

-Miło nam poinformować, że Konspol Holding Sp. z o.o. – najbardziej zaawansowany technologicznie producent i przetwórca kurczaka w Polsce, zaliczany do europejskich liderów został Sponsorem Strategicznym SKP Słupca.

Konspol to nowoczesna firma z tradycją sięgającą od prawie 40 lat, specjalizująca się w hodowli oraz produkcji mięsa, wędlin i wyrobów gotowych na bazie kurczaka. W swojej strukturze posiada trzy firmy zintegrowane pionowo – proces produkcyjny jest kontrolowany na każdym etapie. Od stycznia 2019 roku należy do firmy CARGILL będąc częścią Cargill Global Protein Business.

Jak czytamy na stronie www.konspol.com.pl – Nasza firma jest wyjątkowo atrakcyjna dla klientów, ponieważ oferuje szeroki asortyment produktów z kurczaka od świeżego mięsa do najbardziej przetworzonych produktów delikatesowych, nieustannie podnosi standardy produkcji i inwestuje w nowoczesne zaplecze produkcyjne i technologiczne.

Nasze produkty trafiają do zróżnicowanych odbiorców zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jakość, efektywność , innowacyjność – to wartości, które czynią nas uznanym producentem i rzetelnym partnerem biznesowym.

Dziękując za zaufanie, serdecznie dziękujemy firmie Konspol za wsparcie naszych działań sportowo-wychowawczych- czytamy w komunikacie klubu.

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved