ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościKotwica lepsza w Kórniku

30 maja 2023
skp-iskra-szydlowo-twojaslupca-18

4:0 w wyjazdowym meczu z Kotwicą Kórnik przegrali seniorzy SKP Słupca.

-Zespół z Kórnika był dziś od nas lepszy i dlatego wygrał taką liczbą bramek.

Szybko stracone gole od razu ustawiły spotkanie i Kotwica w pełni kontrolowała przebieg meczu. My, dziś nie odrobiliśmy „lekcji” i pomimo wiedzy na temat rywala niestety graliśmy słabiej.

Mogliśmy złapać kontakt w pierwszej połowie ale sytuacji nie wykorzystali Szymon Meller oraz Samir Galmami. W drugiej połowie poza dwoma dobrymi uderzeniami Samira, które bramkarz gospodarzy dobrze obronił, nie zagroziliśmy poważnie rywalom.

Niestety nadal gramy bez kilku zawodników i rotacyjnie wypada ktoś za „kartki”, ale na to wpływu w najbliższym czasie mieć nie będziemy.

Pozytyw dziś to debiuty na IV-ligowym boisku Dominika Zaradzkiego oraz Olafa Adamskiego z rocznika 2006- komentuje mecz trener, Łukasz Kubzdyl.

Za tydzień na wyjeździe nasza drużyna zagra z Centrą Ostrów Wielkopolski.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved