ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościKrawiec za Kubzdyla

19 września 2023
patryk-krawiec-twojaslupca

O zmianach na ławce trenerskiej pierwszego zespołu informuje Słupecki Klub Piłkarski.

– Łukasz Kubzdyl nie jest już trenerem pierwszego zespołu SKP Słupca. Obowiązująca do końca tego roku umowa, została rozwiązana za porozumieniem stron.

Niespełna 40-letni trener pracował w słupeckim klubie od początku tego roku. Zarząd klubu dziękuje za współprace i życzy powodzenia w dalszej trenerskiej przygodzie.

Jednocześnie informuje, że obowiązki pierwszego trenera powierzone zostały Patrykowi Krawcowi. Nowy trener pierwszy trening z zespołem seniorów poprowadzi w środę 20 września.

Mając na uwadze wspólną wizję budowy nowego słupeckiego zespołu, bardzo cieszymy się na tą współpracę. Wierzymy, że wspólnie osiągniemy zamierzone cele – czytamy w komunikacie klubu.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved