ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościLechia wygrywa przy Gajowej

21 sierpnia 2023
skp-lechia-kostrzyn

Porażki 2:3 w drugim ligowym meczu doznali seniorzy SKP Słupca. Nasza drużyna uległa Lechii Kostrzyn.

-W pierwszej połowie mecz wyrównany, może z lekką przewaga drużyny gości, którzy udokumentowali to zdobyciem bramki na 0:1.

Druga połowa zaczęła się dla nas wzorowo, bo po podaniu od Rybarczyka Jóźwiak został sfaulowany w polu karnym. Na 1:1 jedenastkę wykorzystał Bartkowiak.

Następnie szybko udało się pójść za ciosem i świetnym uderzeniem ponownie popisał się Bartkowiak. Zrobiło się 2:1. Niestety później to my w krótkim odstępie czasu daliśmy sobie strzelić dwie bramki w bliźniaczy sposób i było 2:3.

Próbowaliśmy wyrównać otwieraliśmy się, a goście kontrowali i tylko dzięki super postawie Janka Różańskiego wynik nie uległ już zmianie.

Szkoda tego meczu bo był dobry moment, odwrócenie wyniku ale nie wykorzystaliśmy tego do końca i stąd ponownie brak punktów – relacjonuje trener, Łukasz Kubzdyl.

Za tydzień nasza drużyna zagra na wyjeździe ze Zjednoczonymi Trzemeszno.

 

TEKST:FOTO Twoja Słupca.pl/Krystian Rybarczyk/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved