ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościLepsi od Tulisii

11 października 2020
skp-tulisia-twojaslupca-5

Zasłużone zwycięstwo 3:1 nad drużyną Tulisii Tuliszków odnieśli seniorzy SKP Słupca.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy dzięki trafieniu z 25 minuty Jakuba Kwaśnego do szatni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej części meczu gospodarze cały czas prowadzili grę i stwarzali sobie kolejne okazje bramkowe. Gorzej było ze skutecznością. Sytuacji sam na sam nie wykorzystał między innymi strzelec pierwszego gola.

Wielokrotnie gracze Mirosława Kwaśnego chcieli wejść z piłką do bramki. To nie przynosiło jednak efektu. Dopiero strzały z dystansu pozwoliły powiększyć prowadzenie. Pierwszy z nich w 50 minucie wykorzystał Kamil Sikorski.

W końcówce zrobiło się nerwowo za sprawą trafienia z rzutu wolnego gości. W 83 minucie wynik na 3:1 również strzałem zza szesnastki ustalił Igor Sarnowski.

Za tydzień SKP na wyjdzie zagra w Kobylinie z tamtejszym Piastem.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved