ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

Aktualności„Liczymy, że będzie to przełamanie”

9 maja 2023
skp-tarnovia-twojaslupca

Po serii porażek punkt w wyjazdowym meczu z Tarnovią Tarnowo Podgórne zdobyli piłkarze SKP Słupca, którzy zremisowali 2:2.

-Cieszy pierwszy punkt w tej rundzie zwłaszcza na trudnym terenie, bo zespół Tarnovii ostatnie mecze punktował solidnie, a u siebie są bardzo mocni.

Pojechaliśmy tam z nastawieniem jak zawsze, żeby zdobyć punkty. Mieliśmy określone cele na to spotkanie i ponownie udało się je dobrze rozpocząć od prowadzenia po bramce Wojtka Durskiego.

Niestety nie utrzymaliśmy go do przerwy i dość szybko straciliśmy kolejną bramkę na początku drugiej połowy. Tym razem chcieliśmy dalej grać w określony sposób, co się udało i po fajnej akcji wyrównaliśmy stan meczu na 2:2 za sprawą Szymona Mellera.

Gospodarze mogli zamknąć spotkanie przy stanie 2:1 ale tym razem dopisało nam szczęście i rywale trafili w słupek. Od momentu wyrównania przeciwnicy jeszcze bardziej chcieli nas zdominować ale odpieraliśmy ataki, jednocześnie starając się poszukać swoich kolejnych szans, żeby pokusić się o trzy punkty.

Rywale mieli incjatywę w tym meczu i swoje szanse ale i my przy odrobinie zimnej krwi mogliśmy dziś pokusić się o zwycięstwo. Jednak cieszy zdobyty punkt i liczymy że będzie to przełamanie- komentuje trener SKP, Łukasz Kubzdyl.

W sobotę przy Gajowej nasza drużyna zagra z Iskrą Szydłowo.

 

TEKST: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved