ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościLider wygrywa u siebie

21 sierpnia 2021
gornik-skp-twojaslupca-20

Wyjazdowej porażki z liderem rozgrywek IV ligi, Nielbą Wągrowiec doznali seniorzy SKP Słupca.

Jedyna bramka spotkania padła w 64 minucie, a jej autorem był Mateusz Rocławski.

-Straciliśmy bramkę po rzucie rożnym i rykoszecie. Trochę szkoda bo byliśmy zespołem, który więcej był pod grą. Mieliśmy swoje świetne okazje Witowskiego, Kobylarka, Kajdana ,Lorenckiego ale nic dziś nie chciało wpaść .

Zespół Nielby gra futbol nieefektowny ale efektywny, jedna akcja i gol. Zespół bardzo fizyczny i trudny do grania ale my dziś przegrywamy trochę na własne życzenie- podsumowuje trener SKP, Mirosław Kwaśny.

28 sierpnia nasz zespół zagra u siebie z Mieszkiem Gniezno.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved