ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościMeblorz lepszy w Słupcy

5 września 2023
skp-meblorz-twojaslupca-13

Nadal bez punktów w V lidze pozostają seniorzy SKP Słupca. Dziś przy Gajowej nasza drużyna uległa Meblorzowi Swarzędz 0:2.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando gości. Ci już w 8 minucie wyszli na prowadzenie. Przy biernej postawie słupeckiej defensywy strzałem z okolic szesnastego metra Meblorz zdobył gola na 0:1.

Cała pierwsza połowa to głęboka defensywa gospodarzy. Nasza drużyna miała duży problem z utrzymaniem się przy piłce, czy wyjściem z własnej połowy. Krótkie podania były niedokładne, a długie bardzo niecelne. Choć rywale przeważali, to jednak niewiele z tego wynikało. Do przerwy raz dobrze interweniował Jan Różański.

Po zmianie stron goście nieco spuścili z tonu. SKP szukał swoich okazji w kontratakach. Jeden z nich zakończyło niecelne uderzenie nad bramką drużyny ze Swarzędza w 51 minucie. Zaraz potem świetnie przy strzale głową przeciwników interweniował słupecki bramkarz.

Po kolejnej dobrej kontrze na podanie zamiast strzału na bramkę zdecydował się Jakub Jóźwiak. Ta decyzja okazała się błędna. Z czasem mecz się zaostrzył. Sporo było dyskusji z arbitrem, mało gry z obu stron, a wiele żółtych kartek.

Meblorz konsekwentnie dążył jednak do podwyższenia prowadzenia. W 63 minucie po strzale z dystansu piłka minęła bramkę gospodarzy, a kilka chwil później tak samo było po strzale głową.

Na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry goście dopięli swego i po dośrodkowaniu w pole karne zdobyli gola na 0:2. Później dwukrotnie swój zespół ratował Różański.

Ostatecznie więcej bramek nie padło i nasza drużyna po raz kolejny schodziła z boiska pokonana. Za tydzień na wyjeździe zmierzy się z Polonią Golina.

 

TEKST/FOTO:Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved