ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

Aktualności„Mecz mógł potoczyć się inaczej”

16 maja 2023
skp-iskra-szydlowo-twojaslupca-19

0:1 z Nielbą Wągrowiec na wyjeździe przegrali seniorzy SKP Słupca. Jedyna bramka padła z rzutu karnego.

Już w pierwszych minutach po strzale Szymona Mellera piłkę z linii bramkowej wybił obrońca gospodarzy.

Jeszcze w pierwszej połowie sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym. Przewinić miał Samir Galmami, a jedenastkę na gola zamienił Rafał Leśniewski.

 

 

-Wielka szkoda. Gdybyśmy otworzyli wynik wykorzystując naszą wyśmienitą sytuację na początku spotkania mecz mógł potoczyć się inaczej. Nielba miała optyczną przewagę, z której nic nie wynikało jeśli chodzi o tak zwane stuprocentowe sytuacje.

Niestety to gospodarze zdobyli bramkę po rzucie karnym. Nie chcę się wypowiadać, czy karny był dopóki nie obejrzę nagrania, co nie zmienia faktu, że nie udało się przywieźć punktów do Słupcy, czego bardzo żałujemy.

Teraz będziemy chcieli zrobić analizę tego spotkania i przygotować się jak najlepiej do meczu Obrą Kościan- mówi trener, Łukasz Kubzdyl.

Z Obrą SKP zagra 20 maja na własnym boisku.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved