ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościMecz pod kontrolą

16 września 2019

 

Wysokie zwycięstwo 5:1 ze Zjednoczonymi Rychwał na wyjeździe odnieśli seniorzy SKP Słupca.

Dwie bramki dla SKP zdobył Kamil Sikorski, a po jednej dołożyli Jakub Kwaśny, Łukasz Jaszczak i Dariusz Gromanowski.

-Ogólnie mecz pod kontrolą powinnismy go rozstrzygnąć do przerwy kiedy prowadziliśmy 2:0 po dwóch pięknych akcjach i golach Sikorskiego .

Trochę nerwowości przyniosła stracona dość przypadkowa bramka na 2:1 po błędzie sędziego bocznego, który zasugerował spalonego.

Nasza linia defensywna stanęła, a główny zdecydował, że gol padł prawidłowo i miał rację. My powinniśmy pójść do końca za zawodnikiem i grać do gwizdka.

W drugiej połowie od razu Sikorski powinien podwyższyć na 3:1 i zamknąć mecz. Niestety nie trafił i daliśmy trochę grać gospodarzom chociaż nie wynikało z tego żadne zagrożenie.

Trzecia bramka Kwaśnego zamknęła już mecz definitywnie. Dołożyliśmy jeszcze dwie, a mogliśmy jeszcze więcej.

Na pewno cieszy skuteczność, bo w 6 meczach zdobyliśmy już 15 bramek i cały czas trzymamy się czołówki- mówi trener, Mirosław Kwaśny.

W niedzielę o 16:00 przy Gajowej mecz z Zefką Kobyla Góra.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved