ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościMetpol sponsorem SKP

23 marca 2021
logo-WP

Miło nam poinformować, że firma Metpol – największa hurtownia elektryczna w regionie mająca swoja siedzibę w Słupcy przy ulicy Pyzderskiej 7 została kolejnym sponsorem SKP Słupca.

Jak czytamy na stronie metpol-electro.pl – W naszej ofercie szeroki wybór lamp, opraw oświetleniowych, kinkietów, żyrandoli, lamp stojących i biurkowych.

Na ponad 300 m2 wiele marek i modeli w stylu do każdego wnętrza ! Potrzebujesz podłączyć dom do sieci lub zrobić nową rozdzielnię w domu, sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz to co tobie jest potrzebne.

Bogata oferta przewodów przyłączeniowych, kabli. Zapraszamy – bogata oferta zawsze na stanie !

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i do kontaktu z naszymi pracownikami. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i witamy na piłkarskim pokładzie!

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved