ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościNajmniejszy wymiar kary

7 października 2019

 

 

Wynikiem 2:0 zakończył się mecz SKP Słupca z Tulisią Tuliszków.

Słupczanie dość szybko wyszli na prowadzenie za sprawą gola Kamila Sikorskiego. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Igor Sarnowski.

Goście bardziej niż na grze skupili się raczej na sędziowaniu. Po jednej z ich najlepszych sytuacji w pierwszej połowie graczy Mirosława Kwaśnego uratował słupek.

 

 

Zwycięstwo powinno być dużo bardziej okazałe, jednak po zmianie stron słupczanie seryjnie marnowali swoje okazje bramkowe.

Tuż przed końcem meczu na trybuny za niesportowe zachowanie odesłany został trener przyjezdnych. Nerwy puściły mu po jednej z sytuacji, kiedy sędzia dopatrzył się spalonego przy kontrataku gości.

Za tydzień na wyjeździe SKP zagra ze Stalą Pleszew.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved