ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

Aktualności„Nastawienie jest pozytywne i jestem dobrej myśli”

14 marca 2023
skp-sokol-kleczew-twojaslupca-12 kopia

Ostatnie sparingi przed meczami ligowymi mają za sobą SKP Słupca i ZKS Orły Zagórów.

Słupczanie na sztucznej murawie w Licheniu ulegli Polonusowi Kazimierz Biskupi 2:3. Gole dla SKP zdobył Samir Galmami i zawodnik testowany.

-Ostatni sparing oceniam dobrze, mimo przegranej było sporo pozytywów zwłaszcza w ofensywie. Pierwszy raz zagrało dziś z nami jeszcze trzech zawodników. Również trzech piłkarzy nie mogło uczestniczyć w grze.

Oceny okresu przygotowawczego dokonamy po meczach ligowych, bo to właśnie do nich się przygotowujemy. Cieszę się, że udało się nam zagrać wszystkie gry kontrolne i mecz pucharowy. Otrzymałem sporo odpowiedzi na temat naszej drużyny, ale odpowiedź na kilka pytań zapewne przyjdzie w meczach o punkty.

Kadra zespołu jest praktycznie domknięta. Po dużej liczbie ubytków w porównaniu z rundą jesienną cieszę się, że udało się ją skompletować w takiej liczbie, jaka jest teraz. Oczywiście w drużynie znajdzie się nasza zdolna młodzież, co też zaprocentuje w przyszłości. Jeśli jeszcze nie w tej rundzie to w kolejnym sezonie.

Nastawienie jest pozytywne i jestem dobrej myśli-podsumuje sparing i okres przygotowawczy trener SKP, Łukasz Kubzdyl. Jego zespół w niedzielę przy gajowej w ramach rozgrywek IV ligi podejmie Mieszka Gniezno.

Z kolei ZKS Orły Zagórów w ostatnim sparingu pokonały Kosyniera Sokołowo 1:0 po bramce z rzutu wolnego Kacpra Zapartego. W najbliższy weekend, na wyjeździe zmierzą się w meczu ligowym ze Zjednoczonymi Trzemeszno.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved