ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościNie dali im szans

27 maja 2019

Wysoko na własnym boisku GKS Sompolno pokonali seniorzy SKP Słupca.

Mimo iż przegrywali 0:1 to jednak dzięki bardzo dobrej grze zdołali odrobić straty .Jeszcze przed przerwą było 1:1 po samobójczej bramce goście. W drugiej połowie trzy gole zdobył Łukasz Pietrzak, a jednego dołożył Michał Lorencki.

-Do dzisiejszego meczu przystąpiliśmy w bardzo okrojonym składzie. Za czerwone kartki w meczu z Tuliszkowem do końca sezonu nie zagrają Bednarowicz i Mikołajczyk, a na dodatek 8 żółty kartonik obejrzeli Sroka i Norbert Lorencki.

Jeśli doliczymy do tego kontuzje Sikorskiego, Kwaśnego i Kobylarka to właściwie dysponowałem zaledwie 12 zawodnikami oraz Pawlem Kryszakiem z juniorów młodszych.

Mimo, że goście już w 9 minucie objeli prowadzenie to jestem zadowolony z tego w jaki sposób się prezentowaliśmy. Podobnie jak w ostatnim spotkaniu staraliśmy się grać z kontrataku ale i w ataku pozycyjnym radziliśmy sobie całkiem niezłe.

W przerwie wyjaśniliśmy sobie kilka kwestii i myśle, że to zaowocowało w drugiej połowie. Świetny wystep zaliczył dziś Igor Sarnowski, na dobrym poziomie zaprezentowali się pozostali młodzieżowcy i zarówno do wyniku jak i do samej gry nie mogę mieć większych uwag.

Cieszy mnie także, że ci bardziej doświadczeni jak np. Piotrek Głowala zaliczyli bardzo dobry występ, a w dodatku Badi bardzo dobrze wykonał swoje zadanie dzięki czemu możemy cieszyć się z 3 punktów- mówi trener, Wojciech Henke.

Za tydzień SKP zmierzy się w Wilczynie z tamtejszymi Wilkami.

 

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Janusz Wiśniewski/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved