ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościNie dowieźli prowadzenia

2 listopada 2021
skp-warta-twojaslupca-14

Dwie różne połowy. Tak można krótko opisać pojedynek SKP Słupca i Warty Międzychód. Ostatecznie przy Gajowej lepsi okazali się goście wygrywając 2:1.

Pierwsza część meczu choć wyrównana to należała do słupczan. Świetnych okazji brakowych nie wykorzystali jednak Jakub Kwaśny i Łukasz Michalak. Tuż przed zejściem do szatni w polu karnym faulowany był jednak Kacper Kajdan, a jedenastkę na gola zamienił Michał Lorencki.

W drugiej połowie słupczanie zamierzali raczej bronić wyniku i swoich okazji szukać w kontratakach. Goście z kolei pewnie przejęli inicjatywę i wydawało się, że przy tak cofniętej i głębokiej defensywie drużyny Mirosława Kwaśnego bramki rywali są kwestią czasu.

Słupczanie bronili się bardzo długo, jednak ostatecznie gole w 75 i 87 minucie Pawła Jankowskiego dały trzy punkty ekipie z Międzychodu. Wcześniej SKP miał swoje sytuacje po szybkich atakach, jednak zabrakło w nich głównie ostatniego podania.

Za tydzień na wyjeździe słupczanie zagrają z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved