ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościNowe stroje dla seniorów

23 czerwca 2020

Na stadionie przy ulicy Gajowej miało miejsce symboliczne przekazanie nowych kompletów strojów piłkarskich dla seniorów SKP Słupca.

Sprzęt ufundowany został przez Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej przy wsparciu Sali Zabaw Fantazji w Słupcy oraz spółdzielni socjalnej Dobry Adres.

Oprócz piłkarzy i Zarządu SKP podczas przekazania obecni byli prezes OZPN Konin Grzegorz Pietrzak, a także członkowie Zarządu Robert Nadgrodkiewiczi Krzysztof Jurkiewicz oraz Daniel Konieczka – prezes spółdzielni socjalnej Dobry Adres, Monika Bylewska i Tomasz Piwoński z Sali Zabaw Fantazja ze Słupcy.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów
 

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved