ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościObronili trzy punkty

28 sierpnia 2021
gornik-skp-twojaslupca-22

Bramka Kacpra Kajdana w drugiej minucie spotkania dała zwycięstwo nad Mieszkiem Gniezno ekipie SKP Słupca.

Mecz na żywo dla SKP transmitowali Witold Witowski Marcin Ślotała. Gola dającego słupczanom zwycięstwo możecie zobaczyć poniżej.

 

 

-Wygrywamy z najlepsza drużyną z jaką do tej pory graliśmy . Bardzo ciężki mecz w pierwszej połowie mimo prowadzenia 1:0 mogliśmy przegrywać 3:1. Nikt by nie miał pretensji .

Goście mieli dwa słupki i poprzeczkę . Byli zespołem lepszym . Ale w drugiej połowie mecz się diametralnie zmienił . My dyktowaliśmy warunki. Mieliśmy karnego którego nie wykorzystał Koziorowski i sytuację sam na sam Kajdana, który przestrzelił nad poprzeczka .

Graliśmy w 10 po drugiej żółtej dla Jacka Mikołajczyka w 70 minucie . Mega mecz w drugiej połowie.

Niestety sędzia nie dorósł do tego spotkania. Nie odgwizdał drugiego rzutu karnego po ręce w polu karnym . Grając w 10 nie daje czerwonej kartki w sytuacji” jeden na jeden”,  gdzie na czystą pozycje wychodzi Koziorowski.

Mecz bardzo dramatyczny, dużo walki, dziewięć kartek dla obu zespołów. Najważniejsze 3 punkty. Zagraliśmy dziś mega mocny mecz pod względem fizycznym i taktycznym- podsumowuje trener, Mirosław Kwaśny.

Za tydzień na wyjeździe słupczanie zmierzą się z Iskrą Szydłowo.

 

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved