ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościOrlicy niepokonani, młodzicy z porażką

28 kwietnia 2019

 

 

W ostatnich dniach swoje spotkania rozgrywali podopieczni trenera Leszka Wyszyńskiego.

W Ostrowitem orlicy pokonali Czarnych i Wilki Wilczyn po 8:0. -Pokazaliśmy fajną, zespołową i skuteczną grę. Wszyscy chłopcy wpisali się na listę strzelców- podsumowuje trener.

Jego młodzicy w Koninie musieli jednak uznać wyższość Górnika, któremu ulegli 1:0.-Było wszystko, gorące popołudnie, świetny mecz, a później smutek i łzy.

Taki jest sport, ale przegrywamy niesprawiedliwie w doliczonym czasie gry po przypadkowej akcji.Pierwsza porażka w tym sezonie, chłopcy zostawili serce na boisku i wiele łez po ostatnim gwizdku.

Głowy do góry chłopcy, to nie koniec świata, mamy jeszcze wiele okazji do radości, jestem z Was dumny- dodaje trener Wyszyński.

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved