ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościOstatni sparing na remis

5 sierpnia 2019

 

Ostatni mecz kontrolny przed nadchodzącym sezonem rozegrali seniorzy SKP Słupca.

Tym razem słupczanie w mocno odmłodzonym składem zremisowali 3:3 z LKS-em Ślesin. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Oliwier Budny, Jakub Kwaśny i Kacper Kajdan.

-Solidnie i ciężko popracowaliśmy ten okres przygotowawczy. Niestety z powodu kontuzji i wyjazdów urlopowych w sparingach nie zagraliśmy nawet raz takim ustawieniem personalnym jak byśmy chcieli.

Skład uległ odmłodzeniu i wprowadzamy już wyróżniających się juniorów. Rundę będziemy grali swoimi zawodnikami.

Odeszli od nas Kobylarek i Pietrzak, a za granice na pół roku wyjechał Norbert Lorencki. Po dwóch meczach wyjeżdża jeszcze Michał Lorencki.

W ich miejsce przyszli Łukasz Jaszczak, Szymon Nowak, a także Kacper Kajdan, Oliwier Budny i Piotr Witowski- mówi trener seniorów, Mirosław Kwaśny.

Już w sobotę o 17:00 SKP zainauguruje rozgrywki ligowe meczem u siebie z Orłem Mroczeń.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved