ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościPaczka z Rusiborza partnerem SKP

4 sierpnia 2021
paczka-2

Paczka z Rusiborza – producent naturalnych, swojskich, polskich wędlin z gospodarstwa z dostawą do domu została partnerem biznesowym SKP Słupca.

Jak czytamy na stronie www.paczkazrusiborza.pl Mięso i wędliny pochodzą tylko z własnej hodowli, nie korzystamy z żadnych pośredników handlowych. Paczki z Rusiborza nie kupisz w żadnym sklepie. Do wyrobów dodajemy tylko naturalne przyprawy. Paczkę z Rusiborza wysyłamy bezpośrednio do Ciebie. Wszystko odbywa się w naszym gospodarstwie.

Tradycyjna polska kuchnia jest bogata, niezwykle aromatyczna, sielska i pyszna. I właśnie te walory, dzięki pracy naszych doświadczonych masarzy i wędliniarzy, przekazujemy Wam w Paczce z Rusiborza.

Nam nie pozostaje nic innego jak zachęcenie do zamówienia świeżego mięsa wieprzowego i wędlin prosto z gospodarstwa. Smakuje wybornie.

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej www.paczkazrusiborza.pl, jak i na profilu internetowym https://www.facebook.com/PaczkazRusiborza/.

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved