ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościPawlak nowym trenerem SKP Słupca

3 listopada 2021
przemyslaw-pawlak-skp-twojaslupca

Znamy już nazwisko nowego szkoleniowca seniorów Słupeckiego Klubu Piłkarskiego.

We wtorek wieczorem informowaliśmy, że praec z zespołem kończy Mirosław Kwaśny. -To była dla nas trudna decyzja, ale pozostanie SKP w IV lidze pozostaje niezmiennie celem na ten sezon. Stwierdziliśmy, że zespół potrzebuje nowego impulsu, który zwiększy nasze szanse na pozostanie na tym poziomie rozgrywkowym.

W imieniu Zarządu SKP pragniemy podziękować trenerowi Mirosławowi Kwaśnemu za ten ponad dwuletni czas jego pracy w SKP Słupca. Trener zostanie zapamiętany przede wszystkim jako współtwórca jednych z największych sukcesów w historii Klubu. Awans do IV ligi, dwukrotne zdobycie okręgowego Pucharu Polski. To sukcesy, których nikt nie podważy-czytamy w komunikacie Zarządu SKP.

Nowym trenerem słupczan został Przemysław Pawlak. Były gracz Aluminium Konin, czy Sokoła Kleczew ostatnio prowadził drużynę seniorską Polonusa Kazimierz Biskupi.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved