ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościPewne punkty w Tuliszkowie

15 maja 2021
skp-zefka-twojaslupca-15

Wygrana 3:1 z Tulisią Tuliszków pozwoliła obronić fotel lidera seniorom Słupeckiego Klubu Piłkarskiego.

Tuż przed przerwą wynik meczu otworzył Igor Sarnowski, który gola dla SKP zdobył w 44 minucie.

Krótko po zmianie stron, bo w 58 minucie spotkania na 2:0 podwyższył Piotr Witowski, a w  82 minucie na 3:0 Łukasz Michalak. W końcówce gospodarze zdobyli gola honorowego.

-Wiedzieliśmy, że to będzie mecz do pierwszej bramki. Gospodarze w pierwszej połowie byli dobrze zorganizowani i mimo trzech stuprocentowych okazji Koziorowskiego i Witowskiego otworzyliśmy wynik dopiero w 44 minucie po ładnym uderzeniu z dystansu Sarnowskiego.

Druga połowa to już nasza duża dominacja. Przy lepszej skuteczności tych bramek powinno być więcej. Trzeba też zaznaczyć że dziś graliśmy bez Jacka Mikołajczyka, Michała Lorenckiego, Kuby Kwaśnego i Szymona Szczęsnego.

Pewne trzy punkty, idziemy dalej małymi krokami i skupiamy się na każdym kolejnym meczu bo jeszcze długa droga przed nami!- komentuje spotkanie trener, Mirosław Kwaśny.

W środę 19 maja słupczanie zmierzą się przy Gajowej z KS Opatówek.

 

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved