ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

Aktualności„Pierwszy raz zagraliśmy na zero z tyłu”

12 czerwca 2023
skp-lks-goluchow-twojaslupca-1

Wygraną 1:0 nad LKS-em Gołuchów na własnym boisku odnieśli seniorzy SKP Słupca.

Bramka na wagę trzech punktów padła w 18 minucie spotkania.  Jej autorem był Aleksander Rybarczyk.

-Cieszy wygrana na własnym boisku po wysokiej przegranej w poprzedniej kolejce. Cieszy bardzo, że w końcu, pierwszy raz zagraliśmy na zero z tyłu.

Dziś duże słowa uznania dla drużyny za bardzo dobrą grę w defensywie całego zespołu, bo rywale mieli dużo szans żeby przynajmniej zdobyć punkt.

My mogliśmy zamknąć mecz po kontrze i sytuacjach najpierw Samira Galmamiego, który źle przyjął piłkę na lini pola karnego oraz Roberta Zdunka, który nie zdobył bramki w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Zawodnicy walczyli i wydarli zwycięstwo po fajnej akcji i bramce Olka Rybarczyka, który zagrał o niebo lepiej niż w poprzedniej kolejce.

Przy obecnych wynikach jedziemy do Pobiedzisk walczyć o punkty, bo matematycznie w tej chwili nadal mamy szansę na grę w barażach o IV ligę i tak podchodzimy do meczu komentuje trener, Łukasz Kubzdyl.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved