ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościPiłkarskie zmagania młodzieżowców

14 września 2020
mlodziez-skp-twojaslupca-2

Na piłkarskich boiskach jak co weekend rywalizowały młodzieżowe drużyny z naszego powiatu.

W niedzielę drużyna młodzika SKP z trenerem Dariuszem Gromanowskim rozegrała swój mecz na stadionie przy Gajowej z ekipą Tulisii Tuliszkow.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem SKP Słupca 5:2. Po dwie bramki zdobyli Oskar Zataj oraz Jakub Bogdański, a jedną dołożył Chidalu Chukwunta Jones.

 

 

Z kolei młodzicy starsi SKP 2:0 po golach Dominika Rzemyszkiewicza pokonali Zjednoczonych Rychwał, a trampkarze starsi 5:2 ograli Olimpię Koło.

 

 

Dwa razy na listę strzelców wpisał się Kacper Matuszewski, a po jednym golu zdobyli Wojciech Hierowski, Gracjan Bączak i Damian Stefański.

Trampkarze młodsi SKP pod wodzą Leszka Wyszyńskiego ograli Oranje Sport Konin /Turek. Cztery bramki zdobył Bartek Świtalski, dwie Jacek Ziemski, a po jednej dołożyli Mateusz Jóźwiak, Mateusz Rąbczewski, Dawid Świtalski i Mikołaj Wiśniewski.

 

 

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved