ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościPiłkarskie zmagania w Kowalewie Opactwie

22 lutego 2021
turniej-kowalewo-twojaslupca

W Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słupca w hali w Kowalewie Opactwie rywalizowali młodzi piłkarze z naszego regionu.

W sumie do gry stanęło 8 drużyn. Najlepszy okazał się LKS Ślesin, drugie miejsce przypadło podopiecznym Tomasza Zastawy z SKP Słupca, trzecie Oranje Sport Koni, a kolejne pozycje zajęli Warta Kramsk, Tulisia Tuliszków, Victoria Września, Polanin Strzałkowo i ZKS Orły Zagórów.

Ostatni zespół został także wybrany najwaleczniejszą drużyną, a Puchar Fair Play zgarnęła ekipa z Tuliszkowa. Najlepszym zawodnikiem SKP wybrany został Franciszek Chałas, a najlepszym zawodnikiem całego turnieju Mateusz Pawlak ze Ślesina.

Nagroda najlepszego bramkarza przypadła z kolei Kacprowi Borowskiemu z Tulisii, a Króla Strzelców Wojciechowi Zapartemu z SKP Słupca.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved