ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościPiłkarze SKP na Licheń Winter Cup

14 marca 2023
turniej-lichen-winter-cup-twojaslupca-785x500 kopia

W turnieju Licheń Winter Cup U-9 rywalizowali zawodnicy Akademii Piłkarskiej SKP Słupca.

Do gry przystąpiło 14 zespołów, który grały system „każdy z każdym”. Nie wyniki był jednak najważniejsze, a sam udział, dobra zabawa i boiskowe doświadczenie.

-Turniej w Licheniu stał na bardzo dobrym poziomie rozgrywkowym jak i organizacyjnym. Były to jedne z najlepszych zawodów, na jakich byłem z chłopakami.

Zagraliśmy tam drużynami z całej Polski i zdobyliśmy cenne doświadczenie na boisku. Z mojego zespołu jestem bardzo zadowolony. Chłopcy dali z siebie wszystko i pokazali się bardzo dobrej strony. Dziękujemy organizatorowi Piotrowi Turbańskiemu za zaproszenie i współpracę.

Dziękuję również kierownikom drużyny i rodzicom, którzy poświęcili swój czas i pomogli w wyjeździe na zawody- podsumuje trener, Szymon Nowak.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Pro-Turnieje/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved