ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościPiłkarze ze Słupcy na Lech Talent’s Day

2 maja 2023
skp-lech-twojaslupca

W akcji dla młodych zawodników organizowanych przez Lecha Poznań wzięli udział piłkarze Akademii Piłkarskiej SKP Słupca.

Lech Talent’s Day co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych kibiców Kolejorza, którzy marzą, by iść w ślady starszych kolegów.

Już samo wydarzenie działa na wyobraźnię, bo jego uczestnicy mogą wybiec na boisko treningowe Stadionu Poznań, gdzie w niedalekiej odległości seniorska ekipa przygotowuje się do najbliższych ligowych meczów.

W trakcie tegorocznego Lech Talent’s Day adepci piłki nożnej mieli możliwość pokazać się szkoleniowcom pracującym na co dzień w juniorskich grupach poznańskiej części akademii i jak co roku – najbardziej wyróżniający się zawodnicy otrzymają od trenerów propozycję współpracy.

Do Poznania wybrało się trzech chłopców Akademii Piłkarskiej SKP Słupca z rocznika 2015: Aleksander Pawlak, Franciszek Rachuba i Jakub Mielcarek.

 

TEKST: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved