ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościProskary razem z SKP

30 lipca 2021
proskary

Firma Proskary – producent szerokiej gamy skarpet antypoślizgowych została partnerem sportowym SKP Słupca.

Tym samym klub stwarza swoim zawodnikom i sympatykom kupno profesjonalnego sprzętu piłkarskiego w lepszych, rabatowych cenach. Warto wiedzieć, że wspomniane skarpety antypoślizgowe idealnie nadają się na trening, mecz lub zawody. W ofercie znajdują się również opaski kompresyjne na łydki, które pomagają sportowcom w regeneracji zmęczonych mięśni .

Z okazji nawiązania współpracy, przygotowaliśmy dla Państwa rabat 15 % na cały asortyment ze sklepu internetowego www.proskary.pl , który otrzymacie wpisując podczas zakupów kod rabatowy „SKP15”

Jednocześnie ogłaszamy konkurs przed pierwszym meczem SKP w IV lidze, który odbędzie się w sobotę (31 lipca) o 18.00 na stadionie przy Gajowej w Słupcy.

Przeciwnikiem podopiecznych Mirosława Kwaśnego będą Wilki Wilczyn. Kto pierwszy dokładnie wytypuje wynik tej potyczki, wpisując go w komentarzach pod tym postem na Facebooku otrzyma wybraną parę skarpet w nagrodę! Zabawa trawa do godziny 17.00 w dniu spotkania! Do dzieła!

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved