ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościPrzegrana po kontrowersjach

12 września 2021
skp-polonus-twojaslupca-3

Porażki 0:1 w meczu z Olimpią Koło na własnym boisku doznali seniorzy SKP Słupca.

Mecz słupczanie kończyli w dziesiątkę. Około 90 minuty czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Michalak. Po tym jak faulowany był zawodnik ze Słupcy jeden z rywali z Koła zabrał piłkę chcąc przez to uniemożliwić szybkie rozpoczęcie gry przez gospodarzy. Nie była to pierwsza tego typu sytuacja w meczu.

Odzyskać chciał ją Michalak, który lekko popchnął przeciwnika. Ten upadł na murawę dodając sporo od siebie. Zawodnik z Koła za swoje zachowanie otrzymał żółtą kartkę. Piłkarz SKP obejrzał czerwień.

Bramka na wagę trzech punktów padła w 97 minucie, po akcji w której zabrakło wykluczonego gracza, a jej autorem był Aleks Sieradzki.

-Typowy mecz na remis. Przegrywamy przez błąd sędziego, który po meczu mówi do mnie nie cytuje: “Przepraszam trenerze mój błąd ale teraz już nie mogę nic zrobić”. Niestety punkty jadą do Koła- komentuje trener Mirosław Kwaśny.

18 września na wyjeździe słupczanie zagrają z Huraganem Pobiedziska.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved