ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

Aktualności„Przegrywamy po dwóch kontrowersjach”

25 października 2021
skp-centra-twojaslupca-4

Porażkę 3:1 w wyjazdowym meczu z Kotwicą Kórnik zanotowali seniorzy SKP Słupca.

-Przegrywamy 3:1 na trudnym terenie. Obejmujemy prowadzenie po golu Kacpra Kajdana i fajnie wchodzimy w mecz. Potem tracimy bramkę po rzucie rożnym na 1:1.

Druga bramka po dużej kontrowersji i zamieszaniu pod bramką. Nie wiemy czy piłka przekroczyła linię bramkową, lecz sędzia boczny podnosi chorągiewkę i uznaje gola. Musimy to obejrzeć na filmie i przeanalizować.

Do przerwy 2:1 po fajnym meczu i wyrównanej grze. Po zmianie stron dążymy do wyrównania, mecz stał się otwarty i były sytuacje z obu stron. Niestety robimy karnego, którego broni Przygoda. Po chwili gospodarze dostają drugiego karnego w prezencie od sędziego.

Arbiter uznał, że nasz bramkarz faulował zawodnika gospodarzy. Maciej ewidentnie był pierwszy przy piłce i był to duży błąd sędziego.

Przegrywamy po dwóch kontrowersjach. Trochę szkoda, że nie mogli zagrać dziś bardzo ważni zawodnicy jak Koziorowski, Mikołajczyk i Michalak- relacjonuje trener SKP, Mirosław Kwaśny.

W sobotę o 15:00 słupczanie zmierzą się przy Gajowej z Wartą Międzychód.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved