ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościPrzełamanie w Ostrzeszowie

4 maja 2022
skp-tarnovia-twojaslupca-3

Po serii porażek i remisów komplet punktów w wyjazdowym meczu z Victorią Ostrzeszów zgarnęli seniorzy SKP Słupca.

W 8 minucie prowadzenie SKP dał Igor Sarnowski. W 15 minucie wyrównał Robert Skrobacz, a w 36 strzałem z rzutu wolnego gola dla miejscowych zdobył Michał Mazurek. Tuż przed przerwą stan meczu wyrównał Kacper Kajdan. W 59 minucie ponownie na prowadzenie wyszli słupczanie dzięki trafieniu Oskara Pietrzaka.

 

 

Kilka minut później Victoria doprowadziła do remisu. Rzut karny po zagraniu ręką przyjezdnych wykorzystał Skrobacz. Gospodarze mecz kończyli w dziesiątkę. Wynik meczu na 4:3 dla SKP w doliczonym czasie gry ustalił Tomasz Koziorowski.

-Cieszą nas trzy punkty zdobyte na wyjeździe. Nie ma w tej lidze łatwych meczów i ten też taki nie był mimo, że graliśmy z zespołem, który jest od nas niżej w tabeli. Mam nadzieję, że ta wygrana da nam trochę oddechu i w kolejnych spotkaniach też będziemy punktować. Mogliśmy ten mecz zamknąć dużo wcześniej i nie denerwować się do ostatniej minuty ale najważniejsze są trzy punkty. Brawa dla zespołu za zaangażowanie, wolę walki i wykonaną prace na boisku-podsumowuje trener, Przemysław Pawlak.

Z dorobkiem 33 punktów nasz zespół zajmuje 14 miejsce w ligowej tabeli. 7 maja na wyjeździe słupczanie zagrają z Centrą Ostrów Wielkopolski.

 

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved