ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościPunkt z Huraganem

12 czerwca 2023
skp-iskra-szydlowo-twojaslupca-9

1:1 w Pobiedziskach z tamtejszym Huraganem zremisowali seniorzy SKP Słupca.

-Cenny punkt podtrzymujący matematyczne szanse na grę w barażu. Dobrze zaczęliśmy mecz. Efektem tego była bramka zdobyta przez Szymka Mellera po fajnej akcji i asyście Mateusza Sobczaka.

Niestety później z każdą minutą Huragan przejmował inicjatywę i tworzył swoje sytuacje i szanse do zdobycia bramki, ale my bardzo długo odpieraliśmy te ataki.

W jednej z sytuacji nie mogliśmy jednak nic już zrobić i padła bramka na 1:1. Huragan posiadał przewagę w posiadaniu piłki, ale to my w doliczonym czasie mieliśmy znakomitą okazję do zdobycia gola.

Mateusz Sołtysiak przegrał pojedynek jeden na jednego z bramkarzem Huraganu po naszej świetnej kontrze. Oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę. Dwie żółte kartki w naszej drużynie obejrzał Robert Zdunek-komentuje trener, Łukasz Kubzdyl.

W ostatnim meczu sezonu w sobotę SKP przy Gajowej zagra z Polonią Leszno.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved