ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościRemis w dziwnych okolicznościach

20 maja 2019

 

Słupecki zespół aż do 90 minuty prowadził 0:1 po bramce Jakuba Kwaśnego. Wówczas sędziująca to spotkanie Michalina Diakow w kontrowersyjnych okolicznościach gwizdnęła rzut karny dla gospodarzy, który na gola zamienił Zbigniew Raszewki.

Z czerwoną kartką po drugiej żółtej boisko opuścili Daniel Bednarowicz i Norbert Lorencki, a na trybuny z ławki rezerwowych odesłany został Jacek Mikołajczyk, który również obejrzał czerwień.

-Trudno jest podsumować mecz i ocenić postawę naszych zawodników gdy w ostatniej akcji meczu na „bohaterkę” spotkania wyrasta sędzina. Rożne sytuacje zdarzają się na boisku ale wynikają one głównie z błędu interpretacji zaistniałej sytuacji ale ten rzut karny to raczej ewidentna złośliwość arbitra.

Zawodnik gospodarzy poślizgnął się na murawie i sam to potwierdził po meczu. Jedynie Pani sędzina widziała tam karnego i tym samym ustaliła wynik spotkania. To było po prostu żenujące.

Mam wrażenie, że czasem mecze bez sędziów odbywały by się w lepszej atmosferze gdyż zabierają zawodnikom przyjemność z uprawiania sportu- mówi trener, Wojciech Henke.

W sobotę przy Gajowej słupczanie podejmą u siebie GKS Sompolno.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl /Krystian Rybarczyk/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved