ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościRemis z Astrą

26 października 2020
skp-astra-twojaslupca-5

1:1 Astrą Krotoszyn na własnym boisk zremisowali seniorzy SKP Słupca.

Spotkanie od pierwszych minut było dość wyrównane. Prowadzenie słupczanie zdobyli po strzale głowy po rzucie rożnym Jacka Mikołajczyk w 17 minucie.

Po strzeleniu gola wyraźnie spuścili jednak z tonu, a goście zaczęli przeważać. W drugiej połowie zdołali doprowadzić do remisu, a gola w 53 minucie zdobył Mateusz Mizerny.

W kolejnych minutach dwie sytuacje sam na sam Adriana Stawowego obronił bramkarz Astry, a w końcówce piłka po strzale Kacpra Kajdana i interwencji golkipera trafiła w słupek.

-Ogólnie mieliśmy w tym meczu trzy świetne okazje i ich nie wykorzystaliśmy. Gra dobra w pierwszej połowie.

Druga słabsza w naszym wykonywaniu. Dużo niedokładności i ambitna obrona gości nie pozwoliły na zdobycie trzech punktów-mówi trener SKP, Mirosław Kwaśny.

W sobotę również u siebie SKP zagra z Raszkowianką Raszków.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved