ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościRemis z dużym niedosytem

4 kwietnia 2022
skp-nielba-twojaslupca-3

Pechowo zakończyło się wyjazdowe starcie seniorów SKP Słupca z czołowym zespołem IV ligi Mieszkiem Gniezno.

Zespół Przemysława Pawlaka mimo osłabień kadrowych prowadził już 2:0. W 14 minucie wynik spotkania otworzył Oskar Pietrzak, a w 62 na 2:0 podwyższył Kamil Sroka.

Niestety już minutę później gospodarze złapali kontakt zdobywając gola z rzutu karnego autorstwa Łukasza Bogajewskiego. Choć słupczanie bronili się prawie do samego końca, to jednak w 93 minucie gola na wagę remisu głową zdobył Michał Steinke.

-Można zremisować na terenie wicelidera, jednego z kandydatów do awansu i być złym. Takie właśnie emocje czuje. Strzelamy na tak trudnym terenie dwie bramki, mamy jeszcze kilka sytuacji i niestety tylko remisujemy. Nie jest jednak tak do końca.

Zagraliśmy dzisiaj najlepszy mecz w tej rundzie, zostawiliśmy na boisku mnóstwo zdrowia, dlatego wielkie brawa dla zespołu za wykonaną pracę i realizację tego co sobie założyliśmy.

Ten remis przed meczem pewnie wzięlibyśmy w ciemno, ale postawa zespołu i okoliczności straty bramek powodują, że czujemy duży niedosyt. Każdy punkt, tym bardziej ten trzeba szanować. Jeszcze raz duże brawa i szacunek dla zespołu za wykonaną pracę w dzisiejszym meczu- komentuje trener, Przemysław Pawlak.

9 kwietnia w Słupcy SKP podejmować będzie Iskrę Szydłowo.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved