ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościRemis z niedosytem

3 czerwca 2019

Punktami na wyjeździe z Wilkami Wilczyn podzieli się seniorzy SKP.

Gola dla miejscowych zdobył były zawodnik słupeckiego zespołu Marcin Balalja. Wyrównał Michał Lorencki.

-Pierwsza połowa należała do Wilków które rozpoczęły z dużym animuszem co bardzo destrukcyjnie wpłynęło na nasz młody zespół. Naszym zawodnikom brakowało odwagi co negatywnie odbiło się na naszych działaniach w defensywie i w ofensywie.

Zupełnie inaczej zaprezentowałyśmy się w drugiej połowie. Przejmując inicjatywę stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, które powinny zakończyć się golem jednak na naszej drodze stawał dobrze spisujący się bramkarz lub momentami brakowało nam zimnej krwi.

Szkoda niewykorzystanego rzutu karnego bo w mojej opinii ten mecz powinnismy wygrać. Jestem zadowolony z tego, że po kiepskiej pierwszej połowie w drugiej zaprezentowałyśmy się bardzo dobrze tym bardziej ze na boisku przebywało aż 8 młodzieżowców, a w tym 6 zawodników którzy jeszcze właściwie są juniorami. Mam nadzieje ze doświadczenie które mają okazję teraz zdobywać zaprocentuje w przyszłym sezonie- mówi trener, Wojciech Henke.

8 czerwca SKP zmierzy się u siebie z Turem Turek.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved